Beton polerowany

Urządzenie SP30, jest bezprzewodową szlifierką do wykonywania przemysłowych powierzchni. Służy do szlifowania i polerowania posadzek betonowych oraz dla zastosowań komercyjnych. Maszyna wykorzystuje do swej pracy trzy dyski, do których mocuje się w sumie 12 tarcz diamentowych. Napędzana 22 KM silnikiem Robina, który zasilany jest propanem spełniający wymogi EPA oraz CARB jest nowatorskim rozwiązaniem. Maszyna może wykonywać prace bezpyłowo w połączeniu z odkurzaczem lub na mokro pobierając wodę bezpośrednio z pojemnika zamontowanego nad silnikiem.

Szlifowanie i polerowanie posadzek betonowych przy pomocy urządzeń polerujących to doskonały sposób, aby stworzyć łatwe do czyszczenia i utrzymania zrównoważonego systemu podłóg polerowanych. System bezprzewodowy pozwala na wykonywanie prac szybciej i bezpieczniej a możliwość użycia wody stawia to urządzenie przed wszystkimi, jakie są dostępne obecnie na rynku. Szlifierka może być również wykorzystywana do przygotowania powierzchni betonowej pod posadzki syntetyczne.

Do nie dawna sądzono, iż Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiet, ale z czasem życie pokazało nam, iż diamenty mogą być również najlepszym narzędziem wykorzystywanym przez człowieka. To dzięki nim mamy możliwość obróbki kamieni naturalnych i polerowania posadzek betonowych a ich wygląd końcowy po wykonaniu szlifowania i polerowania zawsze jest olśniewający. Układ rozwiązań mocowania diamentów do dysków polerujących w połączeniu z ich żywotnością Stawia ich na pierwszym miejscu.